Поиск работы или резюме

Asistent stomatologie (Part-time)

SBC HR

655 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 4 кандидаты

Clientul nostru – clinică stomatologică, se află chiar în centrul capitalei

Oferim:

  • Grafic de muncă: 5 zile în săptămână, de la ora 13:00 până la 18:00
  • Oficiu în centrul orașului
  • Dezvoltarea profesională (cursuri, traininguri)

Cerinţе:

  • Studii medii de specialitate
  • Experiență în calitate de asistent medical în clinică stomatologică
  • Cunoașterea limbilor română și rusă

Responsabilități:

  • Pregătirea cabinetului pentru primirea pacientului
  • Sterilizarea instrumentelor
  • Controlul stocului de materiale
  • Îndeplinirea sarcinilor puse de medic

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa:office@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 25.04.2018

Clinica Sancos
  • Full time
  • 02.07.2018

Work Experience Ltd
  • Full time
  • 02.08.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме