Поиск работы или резюме

ASISTENT IMPORT MANAGER

Linia H2O

155 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 09.10.2018

Grupul de companii „Linia H2O”, în contextul extinderii și diversificării sortimentului, anunță concurs pentru ocuparea funcției vacante de:

Cine suntem:
Grupul de companii „Linia H2O” cu o istorie de peste 20 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță, obiecte sanitare și propria producere a mobilei pentru baie.

Căutăm o persoană care are:

  • Studii superioare în domeniul economie, finanțe, logistică
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj (în caz că nu este experiență Vă învățăm noi)
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză (la nivel de comunicare, corespondență)
  • Gândire logico-matematică
  • Capacitate de analiză
  • Persoană activă, cu inițiativă, orientată către rezultat
  • Cunoștințe de lucru în EXCEL

Responsabilități de bază:

  • Comunicarea cu furnizorii interni / externi
  • Evidența documentației aferente livrărilor
  • Evidența stocurilor
  • Monitorizarea procesului de import
  • Lucrul cu reclamațiile
  • Întocmirea rapoartelor interne și altele.

Oferim:

  • Oficiu confortabil
  • Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate
  • Posibilitatea de a lucra într-un colectiv ambițios și focusat pe rezultat

Dacă aveți experiență sau doriți să Vă dezvoltați în acest domeniu puteți transmite CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md , cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant.

Vă așteptăm în Echipa noastră!

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 26.03.2018
  • Full time
  • 20.12.2017
  • Full time
  • 10.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме