rabota

Asistent Director General

  • Agenția pentru Inovare și Transfer Tehnologic

    Mob. Tel/Fax. 022 88 25 65
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 121
    Full time
    Publicitate 06.07.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Agenția pentru Inovare și Transfer Tehnologic anunță concurs pentru suplinirea postului vacant de Asistent  Director General

    Cerințe față de candidați :

    Studii superioare: Tehnice, Economie, Finanțe, Relații economice internaționale, Management, Administrare Publică;

    Experienţă de muncă la un post similar va constitui un avantaj ;

    Cunoşterea limbilor străine, preferabil limba engleză nivel B2 ;

    Abilităţi de comunicare şi prezentare ;

    Abilităţi de lucru la calculator (Word, Excel, Acces, PowerPoint, etc.) ;

    Abilităţi analitice şi capacităţi de planificare şi de atingere a obiectivelor;

    Creativitate şi responsabilitate.

    Responsabilități

    recepționarea apelurilor telefonice;
    gestionarea corespondenței de intrare și de ieșire;
    planificarea și pregătirea primirii vizitatorilor, primirea acestora;
    traducerea scrisă și orală a corespondenței, documentelor în/din limbile română, rusă, engleză, ținerea corespondenței de afaceri în limbile română, rusă, engleză;
    administrarea documentelor;

    Expediaţi CV-ul la adresa de e-mail: recrutare.aitt@gmail.com

    Persoana de contact – Gîncu Inga, tel: 0 22 88-25-65.

    Vă rugăm sa indicaţi OBLIGATORIU în subiectul e-mail-ului expediat: Poziţia (pentru care candidaţi)_Nume/Prenume. Persoanele selectate vor fi contactate.

    Vom fi bucuroşi să vă alăturaţi echipei noastre!

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 02.08.2017
    • Full time
    • 08.08.2017

    АО Молд-Норд
    • Full time
    • 26.06.2017