rabota

Asistent de manager

  • Companie Internationala

    Mob. 069658181 Tel/Fax.
  • Part Time
  • На эту вакансию откликнулись: 3
    Просмотров: 316
    Part Time
    Publicitate 09.10.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 5000 - 8000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Cea mai mare companie pentru producerea de echipamente de fitness și de nutritie  INVITĂ asistent / secretar. Venituri de la 5000 la 8500 lei. Experiență de la 1 la 3 ani . Studii superioare, superioare incomplete.

    Responsabilitatile postului :

    Primirea și distribuirea apelurilor telefonice
    Pregătirea și completarea documentelor
    Organizarea de reuniuni și conferințe
    Intervievare
    Controlul asupra activității personalului.

    Cerinte:

    1. Studii: medii, medii incomplete, studii superioare

    2. Experiență similară de muncă este un avantaj

    3. Cunoasterea limbei rusa, engleza este un avantaj

    4. Utilizator încrezător PC, echipamente de birou

    5. Pregătit pentru volume mari de lucru

    Termeni și condiții:

    1. Plata: după rezultatele interviului

    2. Program: 5 zile pe săptămînă de L-V, 10.00-17.00.

    3. Prioritatea candidaților de vârstă mai mature, cu o vastă experiență în această poziție.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Part Time
    • 22.09.2017

    Natures Sunshine
    • Part Time
    • 24.10.2017
    • Part Time
    • 31.10.2017