rabota

Asistent contabil

  • Veo Worldwide Services

    Mob. 079009929 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 87
    Full time
    Publicitate 22.11.2017 16 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Esti absolvent al unei facultati de stiinte economice, dar ti-ar placea sa ai un job care presupune si comunicare/ sau déjà ai avut? Visezi sa lucrezi intr-o companie multinationala, sa inveti lucruri noi despre contabilitatea internationala si sa ai posibilati de promovare ?

    In cazul in care ai raspuns cu un DA sigur la intrebarile de mai sus, esti cel pe care echipa noastre de Asistenti contabil si-l doreste in calitate de nou coleg!

    Sarcinile tale vor fi:
    -           Înregistrarea în contabilitate a operaţiunilor referitoare la tranzacţiile financiare ale societăţilor care fac parte din portofoliul gestionat (facturi, borderouri, încasări, etc);
    -          Înregistrarea coordonatelor bancare, a cecurilor;
    -          Gestiunea poștei electronice a echipei.

    Tu esti:
    -          Rezistent la stres si la rutina ;
    -          Team player ;
    -          Ambitios si orientat spre rezultate;
    -          Vorbitor de franceza, nivel B1-B2 min.

    Noi iti oferim:
    -          Formare în cadrul companiei;
    -          Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipa dinamică şi de succes;
    -          Pachet salarial atractiv si prime;
    -          Cursuri gratuite de franceza.

    Pentru mai multe detalii, nu ezita sa ma contactezi la 079009929 sau se ne trimiti CV-ul tau pe adresa electronica: abivol@veoworldwide.ro

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 25.09.2017

    Mobiasbanca
    • Full time
    • 03.11.2016
    • Full time
    • 07.06.2017