Поиск работы или резюме

Asistent Administrativ

HR Consulting

77 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 21.04.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Cerințe:

-      studii medii profesionale;
-      experiență de cel puțin 1 an în poziții similare;
-      sociabilitate, responsabilitate, cunoașterea și respectarea regulilor de etichetă în afaceri;
-      cunoaşterea limbilor română, rusă – avansat şi engleză mediu;
-      capacitate de autoorganizare și orientare către rezultat;

Responsabilități:
-      organizarea activității biroului;
-      cunoștințe de operare PC, buna stăpînire a programelor Microsoft Office (Word, Excel);
-      preluarea și distribuirea corespondenței și apelurilor telefonice;
-      realizarea lucrărilor de secretariat și a circulației documentelor;

Beneficii:
-      posibilitatea creșterii profesionale;
-      amplasarea oficiului în zona de centru a orașului;
-      lucru într-o organizație dinamică și internațională;
-      graficul de lucru: 8.30 – 17.30;
-      angajare oficială;

Dacă sunteți interesat/ă să lucrați într-o companie ce oferă soluții organizațiilor și angajaților pentru crearea unui mediu de lucru favorabil sunteți persoana potrivită.

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant: AA

Telefon de contact: 022 876 557

Candidații ce corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 17.01.2018

AGV
  • Full time
  • 30.11.2017
  • Full time
  • 13.04.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме