rabota

Asistent Administrativ

  • Veo Worldwide Services

    Mob. 079009929 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 2
    Просмотров: 268
    Full time
    Publicitate 26.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Avem 10 ani de experiență, peste 600 de colegi în 10 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria și Ucraina. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE Academy. Mediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

      Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali:  Comercial, Financiar-Contabil, Resurse Umane, Logistică și Transport, Support și Dezvoltare IT

      Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.

    Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 10 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

    La moment, punem bazele unui noi proiect la sediul nostru din Chisinau!

    Iti plac provocarile, esti o persoana responsabila, cu atitudine pozitiva, proactiva, care isi doreste o prima experienta de munca intr-o companie multinationala ? Atunci, pe tine te cautam in calitate de Asistent administrativ!
    Noi iti oferim nu dar un job, ci si posibilitatea de a te dezvolta in cadrul companiei prin participarea la training-urile potrivite pentru a te pune in valoare si pentru a deveni un angajat de succes.

    Pentru reușită în această misiune este nevoie de:
    - Cunoasterea limbii franceze la nivel incepator spre mediu (A2-B1);
    -Experienta de munca anterioara (indiferent de domeniu) reprezinta un avantaj;
    Candidatul ideal este:

    - Organizat si orientat spre solutii;
    - Rezistent la rutina si meticulos;
    - Capabil sa respecte deadline-urile indicate;
    - Deschis la nou, cu dorinta de dezvoltare profesionala;
    - Persoana de echipa;

    Principalele tale misiuni vor fi:
    - Introducerea in SAP a orelor de munca pentru angajatii de pe platformele clientului nostru din Franta;
    - Verificarea corespunderii orelor de munca (in total si per activitate) din fisa fiecarui angajat cu cele indicate in planning.
    - Identificarea anomaliilor de program si comunicarea acestora asistentilor administrativi de pe platforma;

    Beneficii:
    -Formare la nivelul companiei;
    -Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
    -Pachet salarial atractiv.
    Asteptam CV-ul celor interesati pe adresa electronica: abivol@veoworldwide.ro

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 11.12.2015
    • Full time
    • 12.07.2017
    • Full time
    • 16.06.2017