Поиск работы или резюме

Arhivator (contract pentru 1 an)

HR Consulting

98 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 22.06.2018

Compania HR-Consulting, la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Despre Companie:
Companie internațională care schimbă lumea prin frumusețe.

Compania propune:
•        Salariu fix și achitat la timp
•        Angajare oficială
•        Lucru într-o echipă dinamică

Atribuții de serviciu:
1. Împachetarea și transmiterea scrisorilor de avertizare către clienții răi plătitori,
2. Recepționarea, sortarea și arhivarea avizelor de recepție și scrisorilor returnate,
3. Pregătirea rapoartelor lunare privind situația avizelor și scrisorilor returnate,
4. Împachetarea flyerelor și broșurilor în plicuri pentru clienți,
5. Oferirea suportului la arhivarea documentelor contabile în ordine cronologică,
6. Executarea a orice alte sarcini similare cerute de superiorii ierarhici.

Criterii eligibile participării la concursul de angajare:
Pregătire profesională: Studii medii, Cunoașterea pachetului MS Office

Competenţe de lucru: Planificare şi organizare, Adaptabilitate, Atenție la detalii

Competenţe comportamentale: Lucrul în echipă, Flexibilitate

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; indicînd în tema scrisorii codul: ARH

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 069638007

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 09.03.2018
  • Full time
  • 23.03.2018
  • Full time
  • 21.06.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме