rabota

Angajam office-manager

  • MEDTEH

    Mob. 060-80-70-80 Tel/Fax. 022-92-92-62
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 2
    Просмотров: 209
    Full time
    Publicitate 05.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: 060-80-70-80
    • Тел.: 022-92-92-62

    Описание вакансии

    Centrul medical privat angajaza manager de birou.
    Compania oferă:
    - angajare oficială si pachet social;
    - salariu motivant;
    - condiții decente de muncă;
    - grafic de lucru luni-vineri, de la 8:30 până la 17:30
    - telefon de serviciu;
    - colectiv tânăr şi prietenos.

    Cerinţe:
    -Activitate, abilități de comunicare, abilități analitice, independență și responsabilitate.
    -Organizarea lucrului de birou
    -Serviciul Clienți și vânzări
    -Contabilizarea e-mail de intrare și de ieșire
    -Traducerea documentelor din limba rusă în română și vice-versa
    - îndeplinirea cerințelor angajatorului
    -Lucrul cu documentele contabile primare
    -Cunoaşterea fluentă a limbilor rusă şi română, engleza la nivel mediu;

    ATENTIE !!!! Trimiteti CV-ul cu fotografie la adresa: medtehmd@mail.ru

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Data it srl
    • Full time
    • 29.05.2017

    Naviresurs
    • Full time
    • 08.05.2017
    • Full time
    • 09.06.2017