Поиск работы или резюме

Analist FORMARE

Mobiasbanca

1187 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 21.04.2018

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de:

Misiune post: Organizarea activităţilor de formare pentru angajaţii Băncii

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30- 17:30).

Responsabilităţi principale:

  • Monitorizarea necesitaţilor de formare a angajaţilor băncii
  • Gestionarea si dezvoltarea platformei locale de eLearning
  • Asigurarea suportului logistic pentru  cursurile de formare profesionala
  • Preluarea şi animarea cursurilor de formare profesionala in conformitate cu Planul de formare
  • Evaluarea calităţii sesiunilor de formare

Cerinţe:

  • Studii superioare finisate
  • Experienta in livrarea de traininguri & cunoasterea tehnicilor de animare
  • Cunoaşterea fluenta a limbilor romana,  engleze si ruse
  • Cunoasterea MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Cunoasterea limbajului HTML la nivel basic, va constitui un avantaj

      Profilul candidatului:

  • Abilităţi înalte de comunicare - scrisă şi verbală
  • Capacitate de organizare şi stabilire a priorităților
  • Atitudine proactivă
  • Orientare spre client
  • Orientare spre rezultat

Aplică CV-ul la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 04.05.2017
  • Full time
  • 20.09.2018

Mobiasbanca
  • Full time
  • 27.05.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме