Поиск работы или резюме

Ajutor Contabil-Șef

HR Consulting

165 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 27.07.2018

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:

• Asigurarea securităţii şi completării documentelor contabile primare în conformitate cu standartele naţionale;
• Verificarea introducerii corecte a plăților și a documentelor contabile;
• Întocmirea rapoartelor financiar-contabile;
• Evidența contabilă ce ține de casă, bancă și alte direcții contabile;
• Evidenţa mijloacelor fixe, activelor nemateriale, evidenţa formularelor de strictă evidenţă, OMVSD;

Cerințe:
• Experienţă de cel putin 1 an în poziții similare;
• Cunoaşterea standartelor evidenţei contabile şi impozitării;
• Cunoașterea programului 1C;
• Cunoașterea PC, Word, Excell - nivel intermediar;
• Cunoaşterea limbilor romană și rusă;
• Grad înalt de responsabilitate si confidentialitate;
• Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate.

Compania oferă:
• Pachet social;
• Salariu competitiv;
• Program de lucru – Luni – vineri (Full-time);
•  Oficiu modern în centrul orașului Chișinău;

Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  În CV indicați codul postului vacant:  BACS

Telefon de contact: 062 101 257

Vă mulțumim!

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 10.06.2018

Professional Resurse Umane
  • Full time
  • 22.05.2018

DEN BARVEN
  • Full time
  • 30.06.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме