Поиск работы или резюме

AJUTOR-CONTABIL

KASTEEL

244 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 2 кандидаты
Дата публикации: 19.01.2018
2 месяца назад

Descriere post vacant

Compania solicita specialist pentru postul vacant : ajutor-contabil.

Cerinte:

- Studii superioare de profil sau medii

- Utilizator de PC (1.C, Microsoft Office, Excel, Word)

- Experienţă în domeniu minimum 1 an.

-Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C ;

- Persoană dinamică, energică, responsabila.

Responsabilități:

Înregistrarea facturilor fiscale si facturilor primite de la furnizori

Întocmirea şi verificarea registrului de procurări

întocmirea şi verificarea registrului de livrări

Evidența foi de parcurs

Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale şi statistice

Noi oferim:

- Salariu competitiv;

- Conditii moderne de lucru.

Asteptăm CV-ul la adresa de e-mail: tmzconstruct@mail.ru

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 5000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Linia H2O
  • Full time
  • 19.12.2017

HR Consulting
  • Full time
  • 20.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме