rabota

AJUTOR-CONTABIL

  • KASTEEL

    Mob. 068680032 Tel/Fax. 068680032
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 77
    Full time
    Publicitate 03.11.2017 21 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 5000 - леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Descriere post vacant

    Compania solicita specialist pentru postul vacant : ajutor-contabil.

    Cerinte:

    - Studii superioare de profil sau medii

    - Utilizator de PC (1.C, Microsoft Office, Excel, Word)

    - Experienţă în domeniu minimum 1 an.

    -Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C ;

    - Persoană dinamică, energică, responsabila.

    Responsabilități:

    Înregistrarea facturilor fiscale si facturilor primite de la furnizori

    Întocmirea şi verificarea registrului de procurări

    întocmirea şi verificarea registrului de livrări

    Evidența foi de parcurs

    Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale şi statistice

    Noi oferim:

    - Salariu competitiv;

    - Conditii moderne de lucru.

    Asteptăm CV-ul la adresa de e-mail: tmzconstruct@mail.ru

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Proaspat Prod SRL
    • Full time
    • 28.09.2017

    Veo Worldwide Services
    • Full time
    • 27.10.2017

    Î.M. Elitagrotehnologie S.R.L.
    • Full time
    • 27.09.2017