Поиск работы или резюме

AGRONOM CONSULTANT – specialist in nutritie vegetala

HR Consulting

99 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 23.02.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Compania:
- Companie multinationala care isi desfasoara activitatea in tarile europene

Obiectivul postului: Activitati specifice promovarii produselor din portofoliul firmei, catre fermierii din zona arondata de pe teritoriul Republicii Moldova

Responsabilitati principale:
-          oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei
-          urmarirea culturilor clientilor si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora
-          analize pietii, concurentilor
-          propunerea solutiilor tehnice adecvate, conditiilor meteorologice si pedologice din zona arondata

Cerinte:
-          studii superioare agronomice - Agricultura/ Horticultura
-          cunostinte de tehnologie a culturilor (grau, porumb, rapita, floarea soarelui)
-          cunostinte privind produse de fertilizare, producatori, distribuitori, practicile de fertilizare din zona (constituie un avantaj)
-          experienta in vanzari (constituie un avantaj)
-          cunoasterea agricultorilor din zona (constituie un avantaj)
-          permis de conducere categoria B

Beneficii:
-          salariu motivant
-          acoperirea cheltuielilor de comunicare
-          programe de instruire si dezvoltare (traininguri pentru dezvoltarea cunostintelor tehnice si abilitatilor comerciale)
-          masina si telefon de serviciu

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560
In CV indicati postul vacant: “AGCR”

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 17.01.2018
  • Full time
  • 28.11.2017
  • Full time
  • 05.02.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме