rabota

Agentia de turism "Azenta-Grup" fil. Chisinau angajeaza specialisti

  • SC Multivers SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 96
    Full time
    Publicitate 23.10.2017 24 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Agenţia de turism “Azenta -Grup” fil. mun. Chişinau anunţă formarea unei noi echipe  de manageri în turism

    Cerințe fata de candidat:

    -Posesor al certificatului manager in turim cat. B (avantaj)

    - Cunoasterea limbii romane si ruse
    - Persoana deschisa, activa, organizata, comunicativa, perseverenta, cu spirit de echipa bine dezvoltat
    - Responsabilitate si punctualitate, negociere, organizare, analiză , devotament;

    Se oferă:

    - salariu motivant
    - comision din vânzări
    - formare profesionala continua

    - conditii adaugatoare se discuta individual

    Candidații sunt rugați sa expedieze CV-ul pe adresa de mail : azentagrup@yahoo.com  cu mentiuni resurse umane.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    TRAVEL POINT MOLDOVA
    • Full time
    • 22.10.2017
    • Full time
    • 24.07.2017

    Medpark
    • Full time
    • 07.08.2017