rabota

Agenti comerciali (Briceni, Balti, Ocnita)

  • Companie de Comert

    Mob. 068115564 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 32
    Full time
    Publicitate 16.06.2017 12 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Companie de Comert -  lider in vinzarea produselor alimentare pepiata Republicii Moldova angajeaza REPREZENTANTI  COMERCIALI fara experienta in domeniu, deoarece ofera instruire  gratuita ( traininguri, seminare, activitati practice in puncte comerciale ghidate de specialistii companiei)

    Responsabilităţi:
    - Prezentarea, promovarea şi vinzarea produselor alimentare;
    - Cautarea activa a noilor client si atragerea acestora (vinzari active);
    - Negocierea, incheierea contractelor;
    - Monitorizarea achitarilor clientilor.

    Cerinte fata de candidat:

    Studii medii sau superioare(finisate/ nefinisate);
    Permis de conducere cat. B( pentru fete nu esteobligatoriu posedarea permisului de conducere);
    Responsabilitate, ambitie, gindire analitica, orientare spre rezultat;
    Abilitati de a stabili rapid contact cu orice tip de oameni ;
    Dorinta de a invata ceva nou;

    Oferim:

    Pachet social deplin;
    Automobil de la companie;
    Concurenta sanatoasa in munca;
    Posibilitatea de a-ti influenta singur salariu;
    Premiere pentru indeplinirea obiectivelor;
    Dezvoltare profesionala si crestere in cariera;

    Asteptam CV-ul complet cu indicarea postului la care pretindeti la adresa electronica lucru.nord@mail.ru

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    COMPANIE INTERNAȚIONALĂ
    • Full time
    • 21.04.2017

    Pro Tele Webb
    • Full time
    • 23.04.2017

    CS Terentiev-Benefis-ART
    • Full time
    • 12.06.2017