Поиск работы или резюме

Agent vânzări (tehnica agricola)

HR Consulting

1837 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 3 кандидаты
Дата публикации: 26.03.2019

HR-Consulting – lider în recrutarea personalului, la solicitarea clientului său, este în cautarea candidatului pentru postul vacant:

Cerinte:
•        Experienta de cel putin 3 ani in vanzari
•        Cunoasterea tehnicilor profesionale de vanzare, negociere si mercantizare
•        Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor
•        Capacitate de adaptare si invatare rapida
•        Disponibilitate la efort sustinut si munca de teren
•        Demn de incredere, serios, dinamic, increzator in fortele proprii, proactiv
•        Capacitate de mediere, gestionare si rezolvare prompta a problemelor
•        Orientare catre rezultat
•        Cunostinte operare PC (Excel, Word)
•        Cunoasterea limbilor romina, rusa, engleza (avantaj)
•        Permis conducere categoria B

Responsabilitati:
•        Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii si abordarii clientilor noi
•        Dezvoltarea portofoliului actual de clienti
•        Mentine si dezvolta relatii profesionale cu clientii in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor si fidelizarii acestora

CONTACTE:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: «agent vinzari tehnica agricola»

sau sunati pe numărul: 068503560.

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 11.04.2018
  • Full time
  • 18.03.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме