Поиск работы или резюме

Agent Vanzari Tehnica Agricola pentru vii si livezi

ISP Inter SRL

46 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 12.02.2019

Responsabilitati:

·         Identificarea clienților noi și colaborarea cu clienții existenți. Stabilirea contactelor și efectuarea întâlnirilor cu clienții si/sau cu furnizorii;

·         Convorbiri telefonice cu clienții si/sau furnizorii. Prelucrarea solicitărilor și reclamațiilor parvenite;

·         Planificarea și executarea planului de vînzări în conformitate cu potențialul din zona responsabilă;

·         Pregătirea ofertelor comerciale, negocierea condițiilor, pregătirea contractelor de cooperare și controlul asupra executării obligațiilor reciproce a părților contractuale;

·         Respectarea normelor și standardelor de vînzare pe întîlniri și apeluri;

·         Efectuarea inspecțiilor vizuale a tehnicii livrate clienților;

·         Suport și consultarea post-vînzare a clienților;

·         Introducerea/redactarea informațiilor obținute în bazele de date. Ducerea evidenței și actualizarea informațiilor în sistemele informaționale;

·         Raportarea privind lucrul efectuat și rezultatele obținute;

·         Adoptarea măsurilor pentru creșterea vânzărilor.

Cerinte:

·         Studii superioare tehnice/ economie/ comert;

·         Experienţă intr-un post similar în vânzări;

·         Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza si/sau franceza (constitue avantaj);

·         Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);

·         Cunostinte in bazele tehnicilor de vânzare, negociere și comunicare;

·         Orientare spre rezultat;

·         Persoana ordonată, activă, punctuală, responsabilă, onestă, comunicabilă, cu spirit de echipă;

·         Disponibilitate la deplasări pe teritoriul tarii in dependent de zona responsabila si peste hotare;

·         Permis de conducere categoria B;

·         Atitudine și devotament față de companie.

Beneficii:

·         Angajare oficială. Pachet social complet;

·         Grafic de lucru flexibil;

·         Salariu motivant achitat la timp + bonusuri din vanzari;

·         Stagieri peste hotare la furnizori;

·         Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;

·         Posibilitate de crestere profesionala;

·         Conditii confortabile de munca;

·         Automobil si telefon de serviciu;

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 13.11.2018
  • Full time
  • 24.01.2019
  • Full time
  • 25.01.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме