Поиск работы или резюме

Agent Vanzari Tehnica Agricola pentru vii si livezi

ISP Inter SRL

192 просмотров
Дата публикации: 12.02.2019

Responsabilitati:

·         Identificarea clienților noi și colaborarea cu clienții existenți. Stabilirea contactelor și efectuarea întâlnirilor cu clienții si/sau cu furnizorii;

·         Convorbiri telefonice cu clienții si/sau furnizorii. Prelucrarea solicitărilor și reclamațiilor parvenite;

·         Planificarea și executarea planului de vînzări în conformitate cu potențialul din zona responsabilă;

·         Pregătirea ofertelor comerciale, negocierea condițiilor, pregătirea contractelor de cooperare și controlul asupra executării obligațiilor reciproce a părților contractuale;

·         Respectarea normelor și standardelor de vînzare pe întîlniri și apeluri;

·         Efectuarea inspecțiilor vizuale a tehnicii livrate clienților;

·         Suport și consultarea post-vînzare a clienților;

·         Introducerea/redactarea informațiilor obținute în bazele de date. Ducerea evidenței și actualizarea informațiilor în sistemele informaționale;

·         Raportarea privind lucrul efectuat și rezultatele obținute;

·         Adoptarea măsurilor pentru creșterea vânzărilor.

Cerinte:

·         Studii superioare tehnice/ economie/ comert;

·         Experienţă intr-un post similar în vânzări;

·         Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza si/sau franceza (constitue avantaj);

·         Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);

·         Cunostinte in bazele tehnicilor de vânzare, negociere și comunicare;

·         Orientare spre rezultat;

·         Persoana ordonată, activă, punctuală, responsabilă, onestă, comunicabilă, cu spirit de echipă;

·         Disponibilitate la deplasări pe teritoriul tarii in dependent de zona responsabila si peste hotare;

·         Permis de conducere categoria B;

·         Atitudine și devotament față de companie.

Beneficii:

·         Angajare oficială. Pachet social complet;

·         Grafic de lucru flexibil;

·         Salariu motivant achitat la timp + bonusuri din vanzari;

·         Stagieri peste hotare la furnizori;

·         Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;

·         Posibilitate de crestere profesionala;

·         Conditii confortabile de munca;

·         Automobil si telefon de serviciu;

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Stellar Group
  • Full time
  • 23.04.2019
  • Full time
  • 18.12.2018

AngroGlobalMarket
  • Full time
  • 25.03.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме