Поиск работы или резюме

Agent vânzări pentru încheieri contracte

International Loyal Transfer

216 просмотров
Дата публикации: 06.02.2019

Paysave angajează agent vânzari pentru încheieri contracte.

Responsabilităţi

- prospectarea pieţei şi identificarea de noi clienţi;

- stabilirea de noi contacte cu potenţiali clienţi;

- prezentarea şi promovarea proiectului Paysave la noi clienţi;

- menţinerea relaţiilor cu clientii vechi şi încheierea de contracte.

Cerinţe:

- cunostinţe operare PC;

- abilităţi de comunicare, negociere;

- diplomaţie şi orientare către client;

- aspect fizic plăcut;

- experienţa în vânzări minim 2 ani;

- cunoştinţe în domeniul publicităţii;

- excelente abilităţi de comunicare, prezentare, putere de convingere.

Beneficii Oferite:

Pachet salarial motivant;

 - Venituri corelate cu realizările;

 - Condiții de lucru plăcute, colectiv tânăr și dinamic

Persoanele interesate sint rugate sa trimita CV-ul pe adresa  office@paysave.md

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 15.01.2019

Customagic
  • Full time
  • 07.02.2019
  • Full time
  • 15.03.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме