Поиск работы или резюме

agent vanzari

ITShopOnline

1098 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 4 кандидаты
Дата публикации: 16.10.2018

ITShopOnline, internet magazin specializat în comerțul echipamentelor de calcul refurbished angajeaza:

Consultant Vânzări:

 Responsabilităţi principale:

-          Evidența portofoliului de clienți;

-          Identificarea noilor oportunități de vânzare;

-          Prezentare și vânzarea produselor firmei;

-          Promovarea produselor și imaginei firmei;

-          Elaborarea rapoartelor de acivitate;

Condiţii de angajare generale:

-          Studii universtitare în economie s au IT;

-          Posedarea la nivel avansat a limbilor română şi rusă;

-          Abilităţi avansate de utilizare a computerului;

-          Abilităţi analitice şi capacităţi de planificare şi de atingere a obiectivelor;

-          Capacităţi excelente de comunicare;

-          Experienţă de lucru în echipă, abilităţi de colaborare cu angajaţi de orice nivel;

-          Auto-disciplina, punctualitatea şi respectarea termenilor limită;

-          Creativitate şi spirit de inovaţie, principii morale solide, responsabilitate;

Oferim:

-          Spațiu de lucru în birou;

-          Salariu motivant format din salariu fix + comision din vânzări;

-          Posibilitate de avansare;

Pentru candidații interesați, rugăm să ne expediați CV-le la adresa de mail: vanzari@itshoponline.md până la 20 octombrie 2018.

Doar candidații cu CV vor fi analizați.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 8000 - 15000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 02.08.2018
  • Full time
  • 03.07.2017
  • Full time
  • 11.12.2015
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме