Поиск работы или резюме

Agent Ipotecar (activitate part-time)

Mobiasbanca

1959 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de:

Agent Ipotecar (activitatea part-time)

Centru Ipotecar

 Departamentul Retail Management si Monitorizare

Misiune post: Facilitarea obținerii documentației necesare pentru beneficierea de credit ipotecar.

Responsabilităţi principale:

  • Acordă suport clientilor (inclusiv reprezentarea prin procură) în procesul de obținere a actelor necesare perfectării tranzactiilor imobiliare;

Cerinţe:

  • Cunoaşterea procesului de tranzacționare imobiliară. Experiența in efectuarea tranzacțiilor imobiliare se va considera un avantaj;
  • Cunoaşterea pieţei imobiliare locale;
  • Cunoaşterea legislatiei RM cu privire la ipotecă, evaluare şi alte acte normative în domeniu;
  • Limba română, rusă, constituie avantaj limba engleză;
  • Studii superioare cu profil economic sau tehnic;

Profilul candidatului:

  • Orientare spre rezultate
  • Orientare spre clienti
  • Cooperare

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md; tel. 0 22 812 461

Model scrisoare de intenție puteți descarca de aici.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 10.10.2018
  • Full time
  • 26.07.2018
  • Full time
  • 10.03.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме