rabota

Agent Ipotecar (activitate part-time)

  • Mobiasbanca

    Mob. Tel/Fax. 0 22 812 461
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 554
    Full time
    Job Nr. 30114 1 день назад

    Подробнее вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    Mobiasbancă - Cel Mai Bun Angajator 2015

    BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de:

    Agent Ipotecar (activitatea part-time)

    Centru Ipotecar

     Departamentul Retail Management si Monitorizare

    Misiune post: Facilitarea obținerii documentației necesare pentru beneficierea de credit ipotecar.

    Responsabilităţi principale:

    • Acordă suport clientilor (inclusiv reprezentarea prin procură) în procesul de obținere a actelor necesare perfectării tranzactiilor imobiliare;

    Cerinţe:

    • Cunoaşterea procesului de tranzacționare imobiliară. Experiența in efectuarea tranzacțiilor imobiliare se va considera un avantaj;
    • Cunoaşterea pieţei imobiliare locale;
    • Cunoaşterea legislatiei RM cu privire la ipotecă, evaluare şi alte acte normative în domeniu;
    • Limba română, rusă, constituie avantaj limba engleză;
    • Studii superioare cu profil economic sau tehnic;

    Profilul candidatului:

    • Orientare spre rezultate
    • Orientare spre clienti
    • Cooperare

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md; tel. 0 22 812 461

    Model scrisoare de intenție puteți descarca de aici.

    О компании:

    "Mobiasbancă" este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursul activităţii sale. Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor individuali.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    USTRAVEL
    • Full time
    • 31.01.2017
    • Full time
    • 22.03.2017
    • Full time
    • 28.10.2014