Поиск работы или резюме

Agent Ipotecar (activitate part-time)

Mobiasbanca

1169 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
9 месяца назад

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de:

Agent Ipotecar (activitatea part-time)

Centru Ipotecar

 Departamentul Retail Management si Monitorizare

Misiune post: Facilitarea obținerii documentației necesare pentru beneficierea de credit ipotecar.

Responsabilităţi principale:

  • Acordă suport clientilor (inclusiv reprezentarea prin procură) în procesul de obținere a actelor necesare perfectării tranzactiilor imobiliare;

Cerinţe:

  • Cunoaşterea procesului de tranzacționare imobiliară. Experiența in efectuarea tranzacțiilor imobiliare se va considera un avantaj;
  • Cunoaşterea pieţei imobiliare locale;
  • Cunoaşterea legislatiei RM cu privire la ipotecă, evaluare şi alte acte normative în domeniu;
  • Limba română, rusă, constituie avantaj limba engleză;
  • Studii superioare cu profil economic sau tehnic;

Profilul candidatului:

  • Orientare spre rezultate
  • Orientare spre clienti
  • Cooperare

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md; tel. 0 22 812 461

Model scrisoare de intenție puteți descarca de aici.

Mobiasbanca

О компании:

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 15.12.2017

HR Consulting
  • Full time
  • 20.12.2017
  • Full time
  • 21.11.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме