rabota

Agent de vinzari

  • SRL Peisaj-Art

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 61
    Full time
    Publicitate 30.06.2017 25 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 8000 - 15000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Agent de vînzări (Sales Guru!)

    Suntem o companie de succes - "Peisaj-Art" SRL (dekora.md), prezenți pe piața materialelor de construcții din Republica Moldova de aproximativ 10 ani. Importăm o gamă foarte largă de produse indispensabile și utile pentru populația țării noastre. Suntem mândri de rețeaua noastră de distribuție, care acoperă întreg teritoriul țării. Toate magazinele mari de materiale de construcții din țara ne sunt parteneri.
    Avem o funcție vacantă de Agent de vînzări
    Profilul candidatului:

    Abilităţi de planificare strategică a activității și de prioritizare a sarcinilor;
    Capacitatea de a activa sub propria inițiativă și în echipă, de a planifica, stabili priorități în volumul de lucru, de a lucra pentru mai multe proiecte simultan;
    Responsabilitate sporită, atenție la detalii, punctualitate;
    Orientare spre rezultat și capacitate de auto-organizare;
    Capacitate de îndeplinire a sarcinilor conform termenelor stabilite.

    Candidatul ideal:

    Studii superioare sau medii;
    Experiență în post similar peste 1 an;
    Cunoașterea limbilor română șu rusă;
    Abilități de utilizare a PC;
    Comunicabilitate, bun negociator.

    Funcțiile de bază:

    Vizitarea punctelor comerciale conform itinerarului stabilit
    Recepționarea și prelucrarea comenzilor
    Asigurarea unei expuneri corecte și avantajoase a mărfii
    Gestionarea datoriei debitoriale

    Experiență confirmată de participare în Start-Up-uri de succes constituie un avantaj

    Locația – Chișinău
    Orarul de muncă – Luni - Vineri (08.30 – 18.00), două sâmbete lucrătoare pe lună (08.30 – 13.00)

    Transport, telefon, tabletă de serviciu;

    Posibilitatea deinstruire și de ridicare a nivelului de pregătire profesională;

    Condiții de muncă confortabile;
    Salariu motivant;

    Pachet social complet.

    Doar candidații care au expediat CV vor fi luați în considerare.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 17.05.2017
    • Full time
    • 02.05.2017

    Carieră. Centrul de consultanță
    • Full time
    • 23.07.2017