Поиск работы или резюме

Agent de vanzari. De la 8000 - 10000 lei +% din vanzari.

clasicdent

318 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 24.08.2018

Salariu - de la 8000 lei - 10000 lei

Suma fixa +% din vanzari. Responsabilităţi:

1) Dezvoltarea şi promovarea vânzărilor şi imaginii corporative;

2)Planificarea target-ului de vânzări a companiei;

3)Căutarea activă a clienților, desfășurarea negocierilor, întocmirea ofertelor comerciale și încheierea contractelor.

4) Promovarea programelor de loializare a clienţilor;

5) Participarea la expoziţii locale si internaţionale;

6) Actualizarea și lucrul cu baza de clienţi a companiei;

7) Încasarea şi urmărirea datoriilor clienţilor;

8) Elaborarea rapoartelor de vânzări săptămânale şi lunare.

Cerinţe:

1) Studii superioare;

2) Experienţa în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;

3) Capacităţi excelente de comunicare si negociere;

4) Fire dinamică şi inovatoare;

5) Cunoasterea la perfecţie a limbilor română şi rusă, engleza(opţional);

6) Utilizarea la nivel avansat a calculatorului;

7) Cunoaşterea corespondenţei de afaceri;

Oferim:

1) Instruire cu privire la produs;

2) Training și suport necesar pentru îndeplinirea obiectivelor;

3) Asistență și susținere la toate etapele de activitate;

4) Pachet social, pachet corporativ de telefonie mobilă;

5) Acoperirea costurilor combustibilului, amortizării (în cazul existenței automobilului personal)

  • Образование: Мастер
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 8000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 04.04.2018
  • Full time
  • 21.05.2018
  • Full time
  • 14.08.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме