Поиск работы или резюме

Agent de vanzari - 9000

Bisar

437 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 30.07.2018

Daca ești în căutarea unui loc de munca care să-ți ofere posibilități financiare în evoluție ascendentă, să fii apreciat, să fii respectat   :

  - te așteptăm să te alături echipei noastre.

                          Oferim:

- Salariu motivant în funcţie de rezultate (% înalt din vînzările efectuate)

- Instruire Profesională

- Activare într-un colectiv tînăr, energic și binevoitor.

                     Responsabilități:

Experienta in imobiliare -2 ani

-Consultarea Clienților

- Întocmirea Contractelor.

              Calități Personale:

- Comunicabil,

-Atent în discuții,

-Dinamic, Punctual, Responsabil,

- Putere de convigere, Orientare spre rezultat.

 Cerințe minime: - Sinceritate, Corectitudine

 - Cunoașterea limbii Române și Rusă - Spirit de Echipa.

Existența experienței de muncă-constituie un avantaj .

-Grafic 9:00-17:00
-Oficiu se afla raion Riscanovca "Soiuz"

Vă rugăm să expediați CV cu poza la adresa electronică:  bisarhr@mail.ru
Telefon pentru detalii :   067269670 Anna HR

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 5000 - 9000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 17.08.2018
  • Full time
  • 04.07.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме