rabota

Agent de vânzări

  • SC Simplex Co SRL

    Mob. (+373 ) 060002772/ 068500508 Tel/Fax. (+373) 022747434
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 178
    Full time
    Publicitate 30.05.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: (+373 ) 060002772/ 068500508
    • Тел.: (+373) 022747434

    Описание вакансии

    Cerințe:

    1. Studii superioare Tehnice sau Economice (constitue un avantaj);

    2. Abilități de comunicare și convingere;

    3. Persoană inteligentă, energică, cu spirit de echipă;

    4. Obligatoriu cunoașterea limbii romană și rusă(scris/ vorbit);

    5. Permis de conducere categoria B;

    Responsabilități:

    1. Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;

    2. Pregătirea ofertelor comerciale;

    3. Participarea la negocieri comerciale;

    4. Corespondarea permanentă cu clienții;

    5. Participarea la organizarea acțiunilor promoționale: tîrguri, expoziții, campanii publicitare;

    Compania oferă:

    1. Angajarea oficială în cîmpul muncii;

    2. Salariu motivant (10000lei - 30000 lei);

    3. Pachet social complet;

    4. Un mediu de lucru activ;

    5. Oportunitatea dezvoltării profesionale în cadrul unei echipe unite și productive;

    6. Automobil de srviciu;

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Companie de producere
    • Full time
    • 19.06.2017
    • Full time
    • 03.07.2017

    Veo Worldwide Services
    • Full time
    • 10.06.2017