Поиск работы или резюме

Agent comercial clienti corporativi

Officeshop

220 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты

Angajăm:

Daca esti tinar si energic, esti o persoana comunicativa, extrovertita si dornica de a se afirma, atunci te invitam in echipa Officeshop!

Pentru a obtine postul este important:
- sa comunici fluent in limbile romana si rusa;
- sa fii convingator dar totodata amabil in dialogul cu clientii;
- sa ai simtul responsabilitatii si sa fii punctual;
- sa ai cunostinte de operare PC (Word, Excel, Internet, etc.);

Totodata, apreciem foarte mult daca:
- ai experinta in vinzari;
- esti dornic de a creste nu doar pe plan profesional, dar si personal.

Esti binevenit la noi:
- sa deservesti clientii nostri fideli si sa-i ajuti sa gaseasca produsul potrivit pentru ei;
- sa convingi potentialii clienti sa foloseasca produsele si serviciile noastre;

Pentru munca depusa noi te remuneram nu doar cu salariul:
- iti oferim intreg pachetul social;
- iti oferim gratuit materiale (carti, seminarii) si instruire continua pentru o formare profesionala si personala;
- te remuneram cu un salariu motivant 5000 - 10000 lei;
- iti compensam cheltuielile pentru transport si convorbirile telefonice;
- iti oferim posibilitatea de a avansa sau de a te recalifica in cadrul companiei.

Daca esti interesat, expediaza CV-ul cu poza la adresa electronica: hr@officeshop.md

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 5000 - 10000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

BERDS HOTEL
  • Full time
  • 22.11.2018
  • Full time
  • 05.07.2018
  • Full time
  • 10.07.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме