Поиск работы или резюме

Agent agricol

Black Sea Seeds SRL

198 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 07.12.2018

Compania “Black Sea Seeds” anunță concurs pentru poziția de agent agricol (asistent manager agricol) (Full-time).

“Black Sea Seeds” SRL este o companie tânără și dinamică, specializată în producerea semințelor organice pentru clienții săi internaționali. Oficiul companiei se află în mun. Chișinău. Locul de muncă raionul Orhei, satul Seliște (transportul este asigurat de companie).

Responsabilitățile de bază:

Deținătorul postului contribuie la planificarea și buna desfășurare a tuturor activităților și lucrărilor de câmp, atât prin implicare personală, cât și prin supervizarea activității lucrătorilor angajați.
El (ea) efectuează măsurile necesare pentru deservirea/reparația utilajelor și tehnicii de câmp, asigură condițiile pentru buna păstrare și evidență a tuturor materialelor aflate în depozit, duce evidența consumului de combustibil, etc.
De asemenea, asistentul este responsabil pentru pregătirea documentelor, compilarea diferitor informații sau rapoarte necesare pentru serviciul personal sau contabilitate.
Agentul agricol contribuie la realizarea tuturor măsurilor necesare pentru obținerea certificării producției.

Cerințe față de candidat:

Studii medii de specialitate sau studii superioare în agricultură. În cazul studiilor într-un alt domeniu se cere o foarte bună cunoaștere practică a tehnologiilor și activităților agricole.
Experiență de lucru – cel puțin doi ani de zile în lucrări agricole (pregătirea solului, arat, semănat, recoltat etc).
Permis de conducere, categoriile B (autoturisme) și H (tractoare). Deprinderi practice în reparația/ajustarea echipamentelor și utilajelor. Creativitate în rezolvarea problemelor.
Cunoștințe de operare la calculator: Microsoft Word și Excel.
Abilități bune de comunicare, flexibilitate, atitudine pozitivă și colegială. Capacitate de autoorganizare și responsabilitate în exercitarea atribuțiilor.
Dorința de a însuși și pune în aplicare abordări și practice noi.
Cunoașterea limbilor române și ruse, cât și a limbii engleze (cel puțin la nivel de începător).

Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa: info@blackseaseeds.com până la data de 20 decembrie 2018.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Relații la telefonul 022 731920.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 22.08.2017

  • Full time
  • 26.11.2018
  • Full time
  • 05.02.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме