Поиск работы или резюме

AdWords Specialist

Midnight Works

363 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

Echipa Midnight.Works este în căutarea unui coleg responsabil de analizarea și evaluarea campaniilor de promovare pentru prognozarea și îmbunătățirea rezultatelor companiei

Responsabilități de bază:

  • Elaborarea și coordonarea strategiei de dezvoltare a produsului;
  • Analiza pieței, implementărea noilor mecanisme pentru promovarea produsului;
  • Managementul conținutului și campaniilor de promovare prin intermediul AdWords, Marketing Facebook, Mobile AdNetworks, etc.;
  • Planificarea și prognozarea bugetelor pentru campanii și raportarea rezultatelor;
  • Analizarea contentului campaniilor de promovare.

Abilitați necesare:

  • Dă dovadă de logică, are o bună capacitate de analiză şi sinteză;
  • Abilitati bune de comunicare și lucru în echipă;
  • Abilitatea de a compila, analiza și de a lucra cu seturi mari de date;
  • Experienta cu platforma AdWords;
  • Experiență în testarea și evaluarea noilor platforme de promovare, strategii.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Angajare oficială, pachet social;
  • Grafic de munca Luni-Vineri, 9.00-18.00;
  • Mediu de lucru prietenos și echipă open-minded;
  • Formare profesională și suport continuu;
  • Amplasarea biroului în Sectorul Botanica.

Candidații interesați sunt rugați să-și trimită CV-ul la adresa hr@midnight.works indicînd poziția care dorește să o ocupe în cadrul echipei noastre.

О компании

Midnight Works is a leading app development company located in Chisinau, Moldova with the team of skilled and dedicated professionals that work together to create exceptional experiences for worldwide iOS users. Blooming for over 5 years in the App Development ...

  • Образование:
  • Опыт работы:
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 31.05.2018

Fabrizio Hennig
  • Full time
  • 23.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме