Поиск работы или резюме

AdWords Specialist

Midnight Works

848 просмотров
Дата публикации: 22.05.2018

Echipa Midnight.Works este în căutarea unui coleg responsabil de analizarea și evaluarea campaniilor de promovare pentru prognozarea și îmbunătățirea rezultatelor companiei

Responsabilități de bază:

  • Elaborarea și coordonarea strategiei de dezvoltare a produsului;
  • Analiza pieței, implementărea noilor mecanisme pentru promovarea produsului;
  • Managementul conținutului și campaniilor de promovare prin intermediul AdWords, Marketing Facebook, Mobile AdNetworks, etc.;
  • Planificarea și prognozarea bugetelor pentru campanii și raportarea rezultatelor;
  • Analizarea contentului campaniilor de promovare.

Abilitați necesare:

  • Dă dovadă de logică, are o bună capacitate de analiză şi sinteză;
  • Abilitati bune de comunicare și lucru în echipă;
  • Abilitatea de a compila, analiza și de a lucra cu seturi mari de date;
  • Experienta cu platforma AdWords;
  • Experiență în testarea și evaluarea noilor platforme de promovare, strategii.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Angajare oficială, pachet social;
  • Grafic de munca Luni-Vineri, 9.00-18.00;
  • Mediu de lucru prietenos și echipă open-minded;
  • Formare profesională și suport continuu;
  • Amplasarea biroului în Sectorul Botanica.

Candidații interesați sunt rugați să-și trimită CV-ul la adresa hr@midnight.works indicînd poziția care dorește să o ocupe în cadrul echipei noastre.

О компании

Midnight Works is a leading app development company located in Chisinau, Moldova with the team of skilled and dedicated professionals that work together to create exceptional experiences for worldwide iOS users. Blooming for over 5 years in the App Development ...

  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

SMADIC AND CO SRL
  • Full time
  • 15.03.2019

Personal Agency SRL
  • Full time
  • 23.01.2019
  • Full time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме