rabota

Administratori

  • Kozlovna

    Mob. 079 776 371 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 11
    Просмотров: 3316
    Full time
    Publicitate 30.09.2014 3 года назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Bun venit la "KOZLOVNA" - primul restaurant-pub representant oficial al brandului Kozel!
    Avem nevoie de o echipă de oameni tineri și energici, care sînt gata să activeze într-un local de nivel european!

    Cerințe:

    • Diplomă de studii superioare in domeniu (alimentatia publica) și experiența într-o poziție similară este obligatorie.
    • Responsabili, pozitivi, activi, rezistenți la stres;
    • Aspect fizic plăcut;
    • Capacitatea de a lua decizii corecte într-un interval scurt de timp și de a soluționa conflicte;
    • Abilități bune de comunicare în limba română și rusă;
    • Cunoașterea limbii engleze la nivel de comunicare - obligatoriu;
    • Atitudinea orientată către client;

    Vă oferim:

    • Regim de lucru în ture;
    • Salariu competitiv și achitat la timp;
    • Întreg pachetul social;
    • Alimentarea din contul companiei;
    • Posibilitate de a crește profesional;

    Persoanele interesate sînt rugate să transmită CV-ul la adresa de e-mail: kozlovna.md@gmail.com, cu indicarea funcției dorite. CV-ul trebuie să conțină o fotografie recentă.

    INFO LINE: 079 776 371

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    SRL Maestro-Nut
    • Full time
    • 12.10.2017

    HR Consulting
    • Full time
    • 18.09.2017