Поиск работы или резюме

SUPERVISOR SPA SALON

BERDS HOTEL

283 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 16.01.2019

Cerinte:

- studii superioare finisate; Economie, Finante, Marketing, Comert.
- specializare in domeniul Vinzari ( Stocuri, rulaje ), Servicii si Produse Cosmetice; Marketing
- experienta relevanta in domeniu de minim 2 ani;

- cunosterea limbii romana, rusa, engleza va constitui un avantaj. Cunostinte in 1C contabilitate.

- orientare către satisfacerea necesitatilor clientului. Rapiditate si flexibilitate.
- cultura, prezentare si aspect delicat si atragator.
- orientare către rezultat.
- excelente abilitati de utilizare al PC;
- calitati manageriale; profesionale; personale;
- abilitati ospitaliere, de prezentare, promovare, negociere, responsabilitate, onestitate.
Responsabilităţi:
- operarea stocurilor de produse cosmetice, inventarieri, achizitii;
- gestionarea cu aparatul de casa, raportare.
- planificarea și organizarea activității SPA salon, evidenta personal;
- evidenta servicii housekeeping, loundry, inventar.
- rapiditate si calitate în preluarea / onorarea comenzilor ;
- gestionarea rezervărilor / programărilor pentru clienți,
- Atitudine ospitaliera, pozitiva, responsabila pentru munca prestată.
Oferim:
- salariu motivant;
- pachet social complet;
- posibilitate de creştere profesională,
- grafic de munca 09.00 - 21.00, peste o zi;
- geopozitie Centrul orasului,
- echipa pozitiv tinara, dinamica si colegiala,
- pachet atractiv de beneficii.

Poţi completa CV-ul la adresa de email - hr@berdshotel.com
sau ne poti contacta la nr. + 373 610 855 44
Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!
VA MULTUMIM.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

BERDS HOTEL
  • Full time
  • 09.12.2018
  • Full time
  • 13.12.2018
  • Full time
  • 03.05.2016
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме