Поиск работы или резюме

Administrator SPA Salon

HR Consulting

586 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 27.07.2018

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Cerințe:
•         Contabilitatea primară (evidența facturlor, registru de casă, documente contabile primare etc.)
•         Disponibilitatea de a îndeplini standardele înalte de servicii în timpul lucrului cu clienții salonului;
•         Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză la nivel avansat;
•         Abilitați de operare PC, internet;
•         Dorința de a lucra în industria SPA, bunăvoință în relație cu oamneii și un stil de viață pozitiv;

Responsabilități:
•         Coordonarea activității salonului și menținerea unei atmosfere pozitive;
•         Planificarea și organizarea activității salonului;
•         Emiterea și încasarea facturilor aferente serviciilor salonului;
•         Menținerea legăturii cu furnizorii - plasarea comenzilor, recepția și evidența produselor;
•         Promovarea imaginii salonului în colaborare cu departamentul Marketing;
•         Atitudine orientată către satisfacerea clienților;
•         Gestionarea rezervărilor/ programărilor pentru clienții și invitații centrului;
•         Promovarea produselor și serviciilor disponibile în salon;

Beneficii:
•         Lucru într-o echipa tînără;
•         Grafic de lucru: Luni - Vineri
•         Locul de munca în centrul orașului Chișinău;

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant: ASP2

Telefon de contact: 022 876 557

Candidații ce corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме