rabota

Administrator sisteme de plati (SWIFT) la bancă

  • HR-Consulting

    Mob. 069104433 Tel/Fax. 069104433
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 96
    Full time
    Publicitate 08.06.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    HR-Consulting (www.search4staff.com), în numele clientului său, o companie locală, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție:

    Administrator sisteme de plăți (SWIFT)

    Compania:

    Bancă localizată în orașul Chișinău.

    Sarcini și responsabilități:

    • Mentenanța tehnică a sistemelor informaționale bancare (SWIFT, SAPI, Client-Bancă)
    • Verificarea datelor și indicatorilor acestor sisteme
    • Menținerea software existente

    Cerințe:

    • Studii superioare tehnice
    • Experiența profesională în mentenanța tehnică a sistemelor informaționale bancare SWIFT, SAPI, Client-Bancă, ș.a;
    • Cunoașterea limbii Române și Ruse la nivel avansat

    Sunt binevenite:

    • Experiența de utilizare a serviciilor web;
    • Cunoșterea interogărilor SQL;
    • Înțelegerea bazelor securității informaționale;
    • Abilități de lucru în echipă;
    • Cunoașterea limbii engleze.

    Beneficii:

    • Salariu fix motivant + premii
    • Program de lucru 9:00 – 18:00
    • Pachet social complet

         Candidații interesați pot trimite CV-ul la compania HR-Consulting (search4staff.com), adresa de email:

    ba10@search4staff.com

         Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon:  +373 69 104 433.

         Rog să se indice codul postului vacant SS la tema/subiectul email-ului. Candidații aleși vor fi contactați și invitați la un interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Mobiasbanca
    • Full time
    • 03.11.2016
    • Full time
    • 25.01.2017

    Comodo Inc.
    • Full time
    • 10.07.2017