rabota

Administrator sală de sport / Recepționistă

  • NewFitness

    Mob. 079300000 Tel/Fax.
  • Part Time
  • На эту вакансию откликнулись: 4
    Просмотров: 171
    Part Time
    Publicitate 18.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    ADMINISTRATOR sală de sport/Recepționistă
    Cerințe față de candidat:
    * Studii superioare;
    * Cunoaștere avansată a limbilor română şi rusă;
    * Cunoașterea calculatorului (word, excel, power point, internet navigare);
    * Aspect fizic plăcut;
    * Persoană sociabilă, cu atitudine pozitivă;
    * Orientare spre client și rezultat;
    * Disciplinată;
    * Autodidactă;
    * Aptitudini în vânzări;
    * Experiența anterioară într-o poziție similară constituie un avantaj;
    * Contract de muncă, minim 2 ani. (sectorul Centru)
    * Grafic de muncă:
    Part-time: luni-vineri: 08:00-15:00 sau 15:00-22:00,
    peste o sâmbătă: 08:30-15:00.
    peste o duminica: 09:30-13:00.

    Oferim:
    * Post de muncă stabil;
    * Contract de angajare;
    * Pachet social;
    * Job interesant într-o companie dinamică.

    Expediaza CV-ul şi o Poză la adresa gritculudmila@gmail.com.
    La tema subiectului indicaţi postul vacant pentru care depuneţi CV-ul

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Part Time
    • 08.07.2017

    Unica Sport
    • Part Time
    • 05.06.2017
    • Part Time