Поиск работы или резюме

Administrator recepție

SBC HR

435 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 28.11.2017

Centrul internațional de limbi moderne anunță post vacant de Administrator recepție

Noi oferim:
- Angajare oficială
- Pachet social
- Grafic de lucru:
• 8:00 - 16:00 Luni/Miercuri/Vineri
12:00 - 20:00 Marți/Joi, 9:00 – 14:00 Sâmbătă
• 12:00 - 20:00 Luni/Miercuri/Vineri, 8:00 - 16:00 Marți/Joi
9:00 – 14:00 Sâmbătă
- Dezvoltare profesională
- Perspective de carieră

Responsabilități:
- Cunoașterea tuturor serviciilor companiei, urmărirea actualizării informației în cadrul acesteia
- Gestionarea bazei de date: introducerea datelor cu privire la clienții noi, actualizarea operativă a bazei de date existente
- Recepționarea și efectuarea unui volum mare de apeluri telefonice și email-uri
- Comunicarea cu clienții într-o manieră amabilă și profesională, receptivitate și  reacționarea promptă la necesitățile și solicitările clienților
- Informarea conducerii referitor la problemele  întîmpinate de clienți și soluționarea acestora în măsura competențelor și în conformitate cu fișa de post
- Participarea la training-uri și dezvoltarea abilităților profesionale

Cerinţe:
- Studii superioare
- Experiență într-un domeniu similar de prestare servicii
- Cunoașterea fluentă a limbilor română si rusă,  engleză (mediu)

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Aнонимный
  • Full time
  • 01.12.2017

Companie de transport
  • Full time
  • 02.02.2018
  • Full time
  • 20.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме