Поиск работы или резюме

Administrator de rețea / part-time - 500 euro

Bisar

384 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 02.10.2018

Cerințe:
- Studii de specialitate în domeniu
- Experiență de cel puțin 1 an
- Cunoştinţe generale în administrarea reţelelor
- Cunoaşterea unui sistem de monitoring
- Gândire logică, bune abilități organizatorice, mod de lucru sistematic
- Capacitate de a învăța și asimila noi cunoștințe în domeniul IT
- Atitudine pozitivă
-Setarea efecienta a campaniilor
-crearea campaniilor
-administrarea campaniilor
- Landing Pages

Responsabilități:
- Asigură asistenţa tehnică utilizatorilor (Suport tehnic)
- Monitorizarea sistemelor şi platformelor IT
- Configurarea echipamentelor
- Monitorizarea sistemelor de operare Linux, OSI, Windows

Oferim:
- Salariu competitv
- Echipă tânără și dimanică
- Posibilitate de a lucra part-time

Persoane interesate sunt invitate sa expedieze CV la adresa bisarhr@mail.ru

Doar persoane selectate vor fi contactate in vederea unui interviu.

Telefon: +37367269670 Anna HR

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 11000 - 15000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Scopic Software
  • Part Time
  • 22.08.2018
  • Part Time
  • 15.06.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме