rabota

Administrator

  • Blinoff

    Mob. 060544477 Tel/Fax.
  • Сменный
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 49
    Сменный
    Publicitate 14.11.2017 14 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: 060544477

    Описание вакансии

    Cerințe:
    - O bună cunoaștere a limbei de stat și a limbii ruse.
    - Experiență în domeniul administrării, în catering, afaceri de restaurant.
    - Studii (preferabil business și administrarea afacerilor, tehnologie și management în industria alimentară).
    - Experiență de muncă într-o poziție de conducere mai mult de 1 an.
    - Activ, energic, capacitatea de a lucra în echipa.
    - Responsabilitate, spirit de inițiativă, calități de conducător.

    Noi oferim:
    - Salariu decent;
    - Program de lucru pe schimburi 3/3 zile;
    - Condițiile favorabile de muncă;
    - Pachet social complet.

    Vă rugăm să expediați CV-ul cu indicarea funcției la adresa de e-mail: hr@blinoff.md

    tel: 060544477

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Stagiar in marketing responsabil si implicat
    • Сменный
    • 03.10.2017

    AquaTrade SRL
    • Сменный
    • 22.09.2017
    • Сменный
    • 20.11.2017