locuri-de-munca

Vînzător consultant în magazinul ORANGE - oraşul Leova

  • Conect

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 68
    Full Time
    Publicitate 05.06.2017 23 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania "Conect", retailer in domeniile telecom-IT, anunta concurs pentru ocuparea posturilor de:

    Ce trebuie sa faci:
    - să oferi informația necesară referitor la serviciile și produsele companiei
    - să promovezi și să vinzi produsele şi serviciile companiei - telefoane mobile și tehnică digitală

    Colegul potrivit:
    - activ, sociabil, prietenos
    - organizat, responsabil și punctual
    - orientat catre client si rezultat

    Ce oferim:
    - ATMOSFERĂ PRIETENOASĂ, echipă ambițioasă și pozitivă
    - Șansa de a construi o CARIERĂ într-un mediu tînăr și dinamic
    - TRAINING profesional specializat de dezvoltare
    - Salariu în funcție de performanța (salariu fix și bonus în funcție de rezultate)
    - Teambuilding-uri și activități împreună cu echipa

    Candidații fără experiență, dar cu potențial își vor dezvolta abilitățile
    Preferabil loc de trai în orşul Leova.

    Dacă raspunsul tău este DA te aşteptăm să aplici CV-ul la adresa de email hr@conect.md   cu indicarea postului.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 29.03.2017
    • Full Time
    • 28.06.2017