locuri-de-munca

Vinzator consultant in magazin online

  • smadshop.md

    Mob. 067456699 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 46
    Full Time
    Publicitate 12.12.2017 7 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    In compania activa si cu o dezvoltare continua "Smadshop.md" se anunta post vacant la functia "Operator in magazin online".

    Responsabilitati:
    - Lucru la linia fierbinte a companiei (consultarea privind gama si disponibilitatea produselor, intocmirea comenzilor, primirea solicitarilor si prezentarea informatiilor in legatura cu intrebarile clientilor);
    - Vanzarea produselor prin intermediul internet-magazinului;
    - Procesarea comenzilor;
    - Atentie la detalii;
    - Memorie buna: asortiment variat de produse, numar mare de furnizori;
    - Eficienta si organizare: numar mare de operatiuni pe parcursul zilei;
    - Cunoasterea avansata a limbii romane si ruse;
    - Invatare individuala si cursuri de pregatire de la furnizori;
    - Abilitati de comunicare;
    - Concentrare maxima;
    - Abilitatea de a lucra in scopul de a obtine rezultate;
    - Ambitia si dorinta de a castiga mai mult;
    - Fire deschisa la tot ce este nou si modern.

    Oferim:
    - Angajare oficiala, concediu platit;
    - Oportunitati de avansare profesionala si in cariera;
    Noi iubim si apreciem angajatii nostri, si de aceea oferim posibilitatea de a se manifesta si de a creste profesional in cadrul companiei. Toti directorii nostri au inceput de la functia de vanzator!
    - Traininguri gratuite pentru dezvoltare profesionala;
    - Programe motivationale interesante, colectiv tanar si atmosfera prietenoasa;
    - Reduceri corporative pentru salariati;
    - Salariu motivant + %;
    - Angajatii nostri castiga intre 6000-11000 de lei. Insa aceasta nu este limita. Dvs puteti castiga mai mult, nu exista o limita de salariu.

    Trimiteti CV-ul la adresa de e-mail: smadshop.md@gmail.com si noi vom lua legatura cu Dvs!

    Va rugam nu uitati sa indicati functia vacanta pentru care optati

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    SBC HR
    • Full Time
    • 28.11.2017

    AquaTrade SRL
    • Full Time
    • 22.09.2017
    • Full Time
    • 16.11.2017