Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Vinzator consultant in magazin online

smadshop.md

436 vizualizări
La acest job au aplicat: 3 candidați
Data publicării: 19.02.2018
2 luni în urmă

SMADSHOP.MD! ITI PROPUNEM SA LUCREZI CU NOI!

Ne dezvoltam foarte repede si avem nevoie de manager de vanzari active. Daca simti o pasiune fata de vanzari, daca esti gata sa lucrezi, atunci noi iti propunem sa faci parte din echipa noastra.

Responsabilitati:
- Lucrul activ pe linia fierbinte a companiei (consultantare in privinta gamei de produse si disponibilitatea acestora, inregistrarea comenzilor, receptionarea cererilor si oferirea informatiilor la intrebarile clientilor);
- Vanzarea produselor prin internet-magazin;
- Prelucrarea comenzilor in conformitate cu regulamentul stabilit;
- Nivel fluent de cunoastere a limbilor rusa si romana.

Noi oferim:
- Angajare oficiala in campul muncii, concediu platit;
- Salariu mare + %;
- Angajatii nostri castiga de la 6000-11000 lei, dar asta nu e totul. Poti castiga mult mai mult. Vei avea perspectiva permanenta de crestere a salariului.

Fii parte a echipei noastre! Noi stabilim recorduri, ne ridicam mai sus de asteptarile celor din jur. De aceea trebuie sa intelegi ca, daca nu arzi de dorinta de a face ceva mai bine si mai creativ, nu vei fi potrivit pentru noi!

Transmite CV-ul tau la adresa: smadshop.inozemteva@gmail.com

P.S. – Daca ai macar un singur dubiu in privinta capacitatilor tale – nu ne contacta! Vino si lucreaza activ cu noi, sau nu ne irosi timpul!

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 02.11.2017
  • Full Time
  • 25.12.2017

ExconsGrup SRL
  • Full Time
  • 21.11.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat