locuri-de-munca

Vînzător-Consultant in magazin

  • Reţea de magazine de mărfuri industriale pentru casă

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 4
    Vizualizări: 241
    Full Time
    Publicitate 25.07.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: 5000 - 8000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Reţea de magazine de mărfuri industriale pentru casă

    Căutăm Vînzător-Consultant in magazin

    Cerinte:

    Calitaţi necesare pentru comunicare cu clienţii, pentru prezentarea produselor. Vorbire fluentă in limbile romană si rusă. Cunoștințe elementare de limbă engleză (sau italiană), computer.

    Funcţii:

    Consultarea clienţilor in magazin. Studierea detaliată a parametrilor si caracteristicilor produselor in vînzare. Vînzarea mărfurilor, incasarea banilor, lucrul cu aparatul de casă. Amenajarea sălilor de comert.

    Se ofera angajare cu carnet de muncă, magazine in sectorul centru al Chisinaului. Salariu fix garantat cu adaosuri in dependenta de rezultate (5000-8000)

    Expediaţi CV-ul la e-mail: lucianomagazin@gmail.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    ViTRA SRL
    • Full Time
    • 25.07.2017
    • Full Time
    • 27.07.2017