locuri-de-munca

VINZATOR-CONSULTANT

  • KASTEEL

    Mob. 068680032 Tel/Fax. 068680032
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 55
    Full Time
    Publicitate 03.11.2017 21 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: 6000 - lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania anunţă concurs de suplinire a postului vacant de VINZATOR-CONSULTANT.

    Responsabilitati:

    • Stabilirea, dezvoltarea şi mentinerea relaţiilor cu clienţii;
    • Analiză ,prelucrare a datelor şi raportare,
    • Promovarea serviciilor companiei;

    Cerinţe faţă de candidat:

    • Studii superioare absolvite;
    • Experienţă cu volume mari de vînzări de minim 3 ani,
    • Personă puternică orientată către vînzări şi client,
    • Cunoaşterea limbilor română, rusă;
    • Abilităţi excelente de comunicare şi negociere;
    • Competenţe excelente de lucru în echipa;

    Facilitati:

    - Posibilitate de avansare in profesie
    - Nivel de salarizare inalt
    - Pachetul social
    - Telefonie celulara corporative

    Dacă profilul şi aspiraţiile d-stră corespund descrierii rugăm să transmită CV-urile cu fotografia inclusa, la adresa de e-mail: tmzconstruct@mail.ru.
    Doar persoanele selectate vor fi contactate.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 11.09.2017

    ExconsGrup SRL
    • Full Time
    • 21.11.2017

    Euro MS Grup
    • Full Time
    • 22.09.2017