locuri-de-munca

VÎNZĂTOR-CONSULTANT

  • Bebelux sri

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 2
    Vizualizări: 188
    Full Time
    Publicitate 10.10.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Liceu
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 5000 - 8000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Cel mai bun magazin de marfuri pentru copii necesită, pe timp îndelungat, persoane serioase si responsabile pentru funcția vînzător-consultant.

    Cerințe obligatorii: comunicarea fluentă în limba rusă si romană, exterior plăcut, sociabil, nefumător.

    Salariu: 3000 lei + %= 5000 – 8000 lei, se achită întotdeauna la termen si în întregime.

    Salariul fix care este garantat, se achită indiferent de circumstanțe:

    5000 lei - pentru începători, 6000 lei – profesionisti în domeniul comerțului, 7000 lei – pentru profesioniști în domeniul comerțul mărfurilor pentru copii. Cuantumul salariului nu este limitat, pe procente puteți cîștiga mai mult.

    Angajarea oficială din prima zi, pachet social complet.Magazinul se află în Jumbo, 10 zile de odihna pe luna, 40 ore de lucru pe săptamînă, orar de lucru 2/1 :

    1 zi- 10:00-18:30

    2 zi – 12:00-20:30

    3 zi – liberă

    Trimiteți CV-ul la officebebelux@mail.ru

    Atașați 2 poze: tip portret și full, indicați starea civilă, prezența (și vârstele acestora) sau fără copii.

    Interviul va avea loc după primirea CV-ului, invitații vor fi informați despre locul și ora exactă în prealabil.

    ПРОДАВЕЦ - КОНСУЛЬТАНТ

    Лучшему в Молдове магазину детских товаров требуются, на длительную, серьезную и ответственную работу, продавцы – консультанты.

    Обязательные требования: русский и румынский языки, приятная внешность, коммуникабельность, отсутствие табачной зависимости.

    Зарплата: ставка 3000 лей + проценты = 5 000 – 8 000 лей, выплачивается всегда вовремя и в полном объеме. Минимальная заработная ставка, которая вам будет всегда гарантированно выплачиваться при любых обстоятельствах:

    5 000 лей – для новичков, 6 000 лей – для профессионалов в торговле, 7 000 лей – для профессионалов в продаже детских товаров. Потолка зарплаты не существует, на процентах вы можете зарабатывать больше.

    Официальное оформление с первого рабочего дня, полный социальный пакет.

    Работа в Jumbo, 10 выходных в месяц, 40-часовая рабочая неделя, график работы 2/1: 1 день - 10:00-18:30; 2 день - 12:00-20:30; 3 день – выходной.

    Резюме отправляйте на:  officebebelux@mail.ru

    Прикрепите к письму две фотографии: портретную и в полный рост, укажите ваш семейный статус, наличие (и их возраст) или отсутствие детей.

    Собеседование состоится по мере поступления резюме, приглашенные будут извещены о точном месте и времени заблаговременно.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 15.09.2016
    • Full Time
    • 01.12.2017

    ITN Corp
    • Full Time
    • 11.09.2017