locuri-de-munca

Vinzator - Consultant

  • Tricon & MyRevival

    Mob. 069169263 Tel/Fax.
  • În schimburi
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 476
    În schimburi
    Publicitate 12.06.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Misiune post: Vânzarea articolelor de vestimentaţie

    Profilul candidatului: Studii medii speciale/superioare

    Experienţa de minim 2 ani în vînzări, relaţia cu clienţii, gestiunea numerarului sau într-o funcţie analogică va fi un avantaj.

    Cunoaşterea perfectă a limbilor română şi rusă

    Cunoştinţe de utilizator în aplicaţiile: MS Office, Internet

    Abilităţi de: - comunicare şi convingere, - orientare spre client şi rezultat, - lucru în echpă

    Responsabilitate, disciplină, organizare personală.

    Oferta: Pachet salarial competitiv, pachet social standart.

                Oportunitatea de a se alătura unei echipe de profesionişti.

                Posibilitatea de dezvoltare profesională şi creştere în carieră.

    Persoanele interesate, rugam sa trimita CV-urile la adresa de email: anna.af87@gmail.com

    Vor fi contactate doare persoanele selectate.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • 23.05.2017
    • 09.08.2017

    Convel SRL
    • 08.06.2017