locuri-de-munca

Vînzător consultant

  • New Elegance

    Mob. 078945080 Tel/Fax. 078945081
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 55
    Full Time
    Publicitate 09.06.2017 16 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 3000 - lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Vinzator consultant Responsabilitati de baza:

    * Comunicarea directa cu clientii, prezentarea produselor existente în showroom;

    * Consultarea si asistarea clientilor în selectarea produselor optime pentru ei;

    * Vînzarea produselor, mentinerea și dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei;

    Cerințe fata de candidati:

    * Studii superioare (inclusiv nefinisate);

    * Cunoasterea limbii ruse va constitui un avantaj;

    * Persoane pozitive, cu un aspect fizic placut, deschise catre comunicare și cunostinte noi, cu ambitii de a se dezvolta pe plan profesional și în cariera;

    * Experienta in domeniu va constitui un avantaj . Oferta companiei:

    * Salariu motivant; ( de la 3500 lei )

    Echipă tînără și prietenoasă;

    Calea Iesilor 91 CC.Creator Mall

    Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV pe adresa: ellemobdesign@yahoo.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Luxali Consulting
    • Full Time
    • 15.06.2017
    • Full Time
    • 06.05.2017
    • Full Time
    • 14.03.2016