locuri-de-munca

Vînzător consultant

  • New Elegance

    Mob. 078945082 Tel/Fax. 078945081
  • Part Time
  • La acest job au aplicat: 2
    Vizualizări: 169
    Part Time
    Publicitate 06.06.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 3000 - lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Vinzator consultant Responsabilitati de baza: * Comunicarea directa cu clientii, prezentarea produselor existente în showroom; * Consultarea si asistarea clientilor în selectarea produselor optime pentru ei; * Vînzarea produselor, mentinerea și dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei; Cerințe fata de candidati: * Studii superioare (inclusiv nefinisate); * Cunoasterea limbii ruse va constitui un avantaj; * Persoane pozitive, cu un aspect fizic placut, deschise catre comunicare și cunostinte noi, cu ambitii de a se dezvolta pe plan profesional și în cariera; * Experienta in domeniu va constitui un avantaj . Oferta companiei: * Salariu motivant; ( de la 3500 lei ) * Echipă tînără și prietenoasă;

    Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV pe adresa: ellemobdesign@yahoo.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    New Elegance
    • Part Time
    • 06.06.2017
    • Part Time
    • 26.07.2017
    • Part Time
    • 17.07.2017