Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Vinzator (Chisinau)

SRL Maestro-nut

1402 vizualizări
Data publicării: 25.04.2019

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de

Responsabilitati :

  • Primirea marfurilor
  • Amenajarea vitrinelor
  • Consultarea cumparatorilor

Cerinte :

  • Experienta de lucru in pozitie similara – minim 1 an
  • Vorbirea fluenta a limbilor romana si rusa

Conditii :

  • Salariu stabil
  • Posibilitatea de dezvoltare si crestere in cariera
  • Colectiv tinar si prietenos
  • Masa gratuita

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: hr@maestro-nut.com, indicând pozitia pentru care aplică  / sau sa ne contactati 079922333 * 022-212066

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 4000 - 9000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

BERD'S DESIGN HOTEL
  • Full Time
  • 22.11.2018
  • Full Time
  • 31.05.2018

AngroGlobalMarket
  • Full Time
  • 25.03.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat