Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Vânzător/Vânzătoare (Salariu - 4500 MDL)

Totul pentru incaltaminte

241 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 03.05.2018

Principalele activități zilnice:

1. Recepționează mărfurile conform facturilor și sesizează în scris neregulile constatate.

2. Pregătește mărfurile pentru expedierea către client.

3. Aranjează produsele pe rafturi, fără deteriorarea acestora.

4. Marchează cu prețuri produsele din magazin, conform catalogului.

5. Verifică periodic stocurile din magazin.

6. Demonstrează interes întru cunoașterea tuturor produselor și utilitatea acestora, pentru a fi în stare să informeze clientul despre toate produsele.

7. Împacheteză produsele pe care le vinde clienților.

8. Menține curățenia și ordinea în magazin.

RESPONSABILITĂȚI:

- Cooperarea cu administratorul și contabilul magazinului.

- Onestitate și confidențialitate în raport cu persoanele din interior și exterior cu care este în contact;

- Receptiv la solicitările superiorilor;

- Anunțarea eventualelor defecțiuni aparute;

- Menținerea relațiilor cu clienții;

- Menținerea unei bune evidențe a încasărilor;

- Respectarea programului de lucru.

Program de lucru:

Luni - Vineri: 8.00 - 17.00

Sâmbătă: 8.00 - 13.00

Duminică: Zi de odihnă

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 19.09.2017
  • Full Time
  • 16.07.2018
  • Full Time
  • 22.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat