locuri-de-munca

Vânzător Magazin în oraşul Ungheni

  • Studio Moderna

    Mob. 079809177 Tel/Fax. 022264134
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 2
    Vizualizări: 295
    Full Time
    Publicitate 26.05.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Daca esti o persoana sociabila, interactionezi usor cu cei din jurul tau, si te regasesti printre cerintele de mai jos,  avem exact ce-ti trebuie.

    Cerinţe:
     - bună cunoaşterea limbilor: româna si rusă ;
     - stabilitate la locul de munca;
     - abilitati de vanzari directe;
     - responsabilitate si punctualitate;
    - energie, abilități de comunicare și capacitatea de a întreţine o conversaţie;

    Noi va oferim:
    - loc de munca stabil si interactiv;
    - program de lucru full-time/ posibil si in ture;
    - contract individual de munca + tot pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală, etc);
    - salariu fix + bonusuri atractive;
    - mediul placut de lucru;
    - traininguri specializate;

    Daca crezi ca esti persoana potrivita expediaza CV-ul la adresa: angajat@studio-moderna.com   sau telefoneaza la numarul  079809177.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 18.07.2017
    • Full Time
    • 13.06.2017