locuri-de-munca

Vanzator

  • Navali

    Mob. 068672550 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 2
    Vizualizări: 184
    Full Time
    Publicitate 10.08.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    FII PARTE A ECHIPEI NOASTRE!
    Angajăm persoane ambițioase pentru postul de Vânzător-consultant în magazinele Navali Outlet.
    Ce trebuie sa faci:
    - Să fii o persoană activă și sociabilă;
    - Să consulți cu îndrăzneală clienții magazinului Navali Outlet;
    - Să fii dornic de muncă, responsabil şi organizat;
    Ce îți oferim:
    - Atmosferă plăcută de muncă;
    - Salariu competitiv;
    - Şansa de a-ți dezvolta abilitățile, chiar dacă nu ai experiență;
    Dacă eşti interesat(ă), sună la numărul de telefon 068672550 pentru a primi toate detaliile!
    Vă aşteptăm!

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 01.06.2017
    • Full Time
    • 07.07.2017