locuri-de-munca

Traducatori Turca - Romana si / sau Turca - Rusa

  • Job Academy

    Mob. 067531133 Tel/Fax.
  • Freelancer
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 139
    Freelancer
    Job Nr. 45881 29 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Suntem in cautarea de traducatori freelance pentru a oferi serviii de traducere.

    Posesia unei autorizatii / certifcat de traducator constituie un avantaj dar nu este o cerinta.

    Cerinte:

    • Cunoasterea avansata a limbii turce si a unei din limbile Romana sau Rusa.
    • Atentie sporita la detalii
    • Competente in utilizarea calculatorului
    • Abilitatea de a lucra rapid.

    Se ofera:

    • Lucru la domiciuliu / la distanta – nu se cere prezenta in oficiu
    • Ore flexibile de munca + libertatea de a alege volumul si programul de lucru
    • Achitare per proiect / sarcina

    Ești interesat de această ofertă? Noi așteptăm un CV de la tine la adresa cv@jobacademy.md.
    Pentru detalii ne poți contacta la numărul de telefon 067531133 sau ne poți vizita în oficiul nostru la adresa Alba Iulia 148/3, etajul 3, oficiul 300 sau in oficiul din Comrat: str.Pobeda 58, Centrul Comercial Comrat City, tel 067454455.

    Despre companie:

    Job Academy - это агентство по набору кадров с лицензией  под серийным номером: MMII 050109, предоставленная Правительством Республики Молдова. Наши услуги для соискателей работы являются  бесплатными. Дополнительную информацию о Нас, и о нашей работе Вы можете найти на сайте www.jobacademy.md

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • 15.11.2017
    • 06.12.2017