Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Traducător/manager de birou (Chișinău)

Diplom

103 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 31.01.2019

Sarcinile şi responsabilităţile postului:
- lucrul cu clienţii (preluarea şi predarea comenzilor, consultarea clienţilor telefonic şi faţă în faţă, preluarea şi prelucrarea comenzilor);
- lucrul cu traducătorii (plasarea comenzilor, controlul executării);
- lucrul cu documentele (xerocopiere, scanare, gestionarea circulaţiei documentelor în formă electronică);
- pregătirea documentelor pentru autentificare notarială;
- traducerea documentelor/textelor.

Cerinţe:
- studii superioare în filologie, lingvistică sau traduceri;
- cunoaşterea perfectă a limbilor rusă şi română, engleză, germană, etc.;
- experienţă de traducător;
- cunoştinţe de operare pe calculator;
- să fie corect şi onest;
- să fie disciplinat;
- să fie independent şi responsabil;
- să fie sociabil;
- abilităţi de lucru cu oamenii;
- dorinţa de a lucra pe termen lung.

Condiţii asigurate:
- pachet de servicii sociale;

- salariu decent și achitat la timp;
- instruire;
- 13 ani pe piața Moldovei;
- 18 filiale în Moldova.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteţi propunerile, cu indicarea postului şi cu o fotografie, pe adresa de e-mail hr@diplom.md

sau apelați la adresa:
or. Chişinău, str. Armenească, 55, oficiul 401, tel.: 079-79-3-111.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 5000 - 12000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 08.12.2018
  • Full Time
  • 09.03.2018

Bisar
  • Full Time
  • 01.11.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat