locuri-de-munca

Tinichigii auto, mecanici auto, soferi

  • ROMFOUR TUR SRL

    Mob. 0040741212012 Tel/Fax. 0040741212012
  • România
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 26
    Vizualizări: 1252
    Full Time
    Job Nr. 33133 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Liceu
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: - 15000 lei

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Companie din Romania cu capital privat, cu un numar de 400 de angajati, angajeaza in conditiile legii, urmatorul personal din Republica Moldova:

    • tinichigii auto,
    • mecanici auto,
    • electricieni auto,
    • soferi.

    Oferim

    • nivel salarizare european  - 1000 USD,
    • asiguram perfectarea actelor pentru obtinerea dreptului legal de munca in Comunitatea Europeana si drept legal de sedere,
    • conditii decente de munca si trai.

    Persoanele interesate sunt rugate sa expediaze CV-ul la adresa de email: romfour_parkauto@yahoo.ro

    Despre companie:

    Infiintata in 2002, Romfour SRL, este o societate cu capital integral privat ce are ca domeniu principal de activitate transportul international de persoane, pe linii regulate spre Italia, Belgia, Olanda, Germania, Franța, Anglia, Danemarca. Experienta in domeniu ne recomanda ca un partener de incredere. Cu in numar de peste 400 de angajati si un parc auto de peste 300 de masini,suntem intr-o continua dezvoltare.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 20.02.2017
    • Full Time
    • 20.03.2017
    • Full Time
    • 21.04.2017